Šta Đokić radi u Briselu? Rektor sa EU zvaničnicima, građani traže odgovore!

REKTOR Vladan Đokić sastao se sa evropskom komesarkom za proširenje Martom Kos u Briselu.

Шта Ђокић ради у Бриселу? Ректор са ЕУ званичницима, грађани траже одговоре!

Foto: Z.Jovanović

Ono što se građani Srbije s pravom pitaju jeste, šta rektor Beogradskog univerziteta traži u Briselu sa evropskim zvaničnicima, i to posebno sa onima koji po njihovom mišljenju, zastupaju stavove suprotne interesima Srbije?

Umesto da se posveti poslu za koji je plaćen novcem građana, postavlja se pitanje da li rektor učestvuje u političkim aktivnostima, dok Univerzitet u Beogradu sve manje liči na ozbiljnu obrazovnu instituciju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

HALID OTKRIO BOLNU ISTINU: Plaćao alimentaciju, a onda saznao da dete možda nije njegovo