Nova laž Šolakove medijske trovačnice na račun Srba sa KiM koji pešače!
NOVA laž tajkunskih Šolakovih medija i napad na srpski narod na KiM! Toliko im smetaju Srbi sa KiM koji pešače ka Beogradu da izmišljaju kako oni imitiraju “blokadere”??
Novosti
A čitava Srbija zna da su Srbi sa Kosova i Metohije i 2019. i 2023. peške išli za Beograd da podrže svoju državu Srbiju i predsednika Vučića. Vest o tome su objavljivali čak i njihovi opozicioni tajkunski mediji!
Ali laž i mržnja su beskonačni, to dokazuju svakoga dana tajkunski Šolakovi mediji. I Kurti bi im pozavideo po ovim napadima na Srbe iz naše južne pokrajine. Verovatno misle da hiljadu puta ponovljena laž postaje istina pa lažu svakoga dana.
Foto printskrin Danas
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
ŠTA JE BRE OVO? Misteriozna životinja snimljena u Mačvi (VIDEO)
Kratak video, za koji se navodi da je nastao iz vozila na području Mačve.
13. 06. 2026. u 20:49
Komentari (9)