UZAS U SMEDEREVU: Blokaderi napali dekicu koji je krenuo na skup gde je govorio Vučić (VIDEO)

SRAMNE scene dogodile su se u Smederevu gde su blokaderi napali dekicu koji je krenuo na skup gde je govorio predsednik Vučić.

УЗАС У СМЕДЕРЕВУ: Блокадери напали декицу који је кренуо на скуп где је говорио Вучић (ВИДЕО)

Foto: Novosti

Kao što se vidi na video snimku, nasilni blokaderi su poprskali deku farbom samo zato što je išao na miting na kojem je govorio predsednik Aleksandar  Vučić.

A kako je to izgledalo pogledajte ovde:

Podsetimo, predsednik Aleksandar Vučić obišao je Južnobanatski i Podunavski okrug gde se na kraju obratio u prepunoj sportskoj hali Smederevo.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu