ĐURIĆ SA ŽIOFREOM: Članstvo u EU apsolutni prioritet Srbije
31. 01. 2025. u 17:45
MINISTAR spoljnih poslova Marko Đurić razgovarao je danas sa šefom Delegacije Evropske unije u Srbiji Emanueleom Žiofreom i tom prilikom izrazio uverenje da 2025. godina neće biti izgubljena kada je reč o nastavku ekonomskog napretka Srbije, reformama i procesu evrointegracije.
Povezane vesti
ĐURIĆ U BRISELU: Želimo da EU što pre uključi naš region u šengenski prostor
MINISTAR spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je danas u Briselu da je ključna poruka Srbije na neformalnom sastanku ministara spoljnih poslova EU i Zapadnog Balkana, a uoči sastanka Saveta za spoljne poslove, bila da bi Evropa trebalo da ubrza proces integracija kao i da što brže otvori šengenski prostor za region Balkana.
11. 05. 2026. u 11:12
Najnovije iz rubrike
"IAKO VUČIĆ POZIVA NA MIR, OVO JE DIREKTNA POSLEDICA ANTISRPSKE HISTERIJE" Jovanov oštro osudio napad na srpske povratnike
ŠEF poslaničke grupe SNS u Skupštini Srbije Milenko Jovanov najoštrije je osudio napad na srpske povratnike kod Sanskog mosta.
19. 07. 2026. u 17:07
BRNABIĆEVA UZVRATILA BORKU STEFANOVIĆU! „Video je umotvorinu svog koalicionog partnera, samo se pravi lud“
PREDSEDNICA Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Iks, gde je odgovorila na uvrede i lažne tvrdnje Borka Stefanovića koje joj je uputio povodom njene reakcije na objavu Gorana Ješića o nezavisnosti Vojvodine.
19. 07. 2026. u 17:03
HIT U HRTKOVCIMA: Pogledajte šta piše na kući Vojislava Šešelja (FOTO)
PREDSEDNIK SRS Vojislav Šešelj ima kuću u Hrtkovcima koja se nalazi u Školskoj ulici.
19. 07. 2026. u 16:22
ŽESTOK ODGOVOR BRNABIĆEVE! Oglasila se posle Ješićeve objave o Vojvodini: Neka građani vide kakvu politiku zastupaju Đilas, Ponoš i ostali
PREDSEDNICA Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Iks, povodom optužbi i skandalozne o objave Gorana Ješića o nezavisnosti Vojvodine.
19. 07. 2026. u 15:51
ŠOK DETALJI O UHAPŠENOM! Zbog pretnji smrću tužiocu i ministru završio iza rešetaka, na protestima bio uz lidere opozicije (FOTO)
KAKO saznajemo, uhapšeni G.D, koji se sumnjiči za jezive pretnje smrću upućene glavnom javnom tužiocu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Nenadu Stefanoviću i ministru pravde Nenadu Vujiću, viđen je na svim protestima u društvu lidera opozicije iz DS-a, Đilasove stranke, Ponoševe stranke, ali i udarne pesnice napada na ovo tužilaštvo novinara Vuka Cvijića.
19. 07. 2026. u 15:30
Komentari (0)