SASTANAK ZAKAZAN ZA 17 SATI: Vučić danas sa evropskim komesarom za proširenje Varheljijem

Танјуг

13. 05. 2024. u 07:02

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas u Beogradu sa komesarom Evropske unije za susedsku politiku i proširenje Oliverom Varheljijem.

САСТАНАК ЗАКАЗАН ЗА 17 САТИ: Вучић данас са европским комесаром за проширење Вархељијем

Foto: Tanjug

Početak sastanka najavljen je za 17 časova, nakon čega će se Vučić i Varhelji obratiti medijima, najavila je služba za saradnju s medijima predsednika Republike.

BONUS VIDEO:

JOŠ JEDNA POTVRDA DA JE VUČIĆ BIO U PRAVU: Bosanci planiraju veliki udar na Srbiju nakon usvajanja rezolucije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

PORODIČNI STO JE MESTO GDE SE OKUPLJAJU GENERACIJE, HRISTOS VASKRSE Vučić čestitao Vaskrs (VIDEO)