PETKOVIĆ PORUČIO PONOŠU: Želeo bi da vidiš predsednički prijem za Kurtija u Beogradu, ali se ne pitaš, niti ćeš se pitati
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Meothiju Petar Petković, reagovao je danas na izjavu lidera pokreta "Srce" Zdravka Ponoša, da će Vučić sa državnim počastima uskoro dočekati i Aljbina Kurtija, kao što je dočekao i premijera nemačke pokrajine Markusa Zedera.
Foto: Printskrin/Jutjub/Kosovo onlajn
- Jasno je da bi NATO general želeo da vidi predsednički prijem u Beogradu za svog saveznika Kurtija. Želeo bi Ponoš, ali se ne pita, niti će se pitati! Voli Ponoš razne zastave, samo nikad nije voleo srpsku, napisao je Petković na društvenoj mreži Iks.
Inače Ponoš je za Danas ijavio da je pitanje dana kada će sa državnim počastima Vučić dočekati i Kurtija, kao Zedera, premijera nemačke pokrajine.
BONUS VIDEO: PRVI PUT U JAVNOSTI - KOMPLETAN SPISAK IMENA I PREZIMENA: BIA izdaje publikaciju
Preporučujemo
HITNO REŠITI AKTUELNA PITANjA: Oglasio se Lajčak nakon sastanka sa Vučićem
16. 03. 2024. u 07:09
PREDSEDNIK VUČIĆ SE SASTAO SA LAJČAKOM: Počeli razgovori u zgradi Predsedništva (FOTO)
15. 03. 2024. u 18:18
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (22)