VUČIĆ: Ceo život su posvetili mržnji prema Srbiji, a plaše se Kurtijevih lobista i botova
PREDSEDNIK Srbije je govoreći o Kosovu i Metohiji naveo da se političari sa Zapada plaše Kurtijevih botova i lobista.
Foto: AP Photo/Visar Kryeziu/D. Milovanović/Jutjub/Around The World 4K
- Ne plašim se njih, oni su ceo život posvetili mržnji prema Srbiji. To vam kažem zato što kada očekujete da čujete nešto principijelno, tu nema nikakvih principa ni pravila. Oni će i Kurtija pozvati na taj samit, iako zemlja koja organizuje nije priznala tzv. Kosovo. Siguran sam da će on iskoristiti priliku da upozori sve da sam ja Putinov igrač, da sam izazvao deset ratova i samo se spremam nekoga da napadnem - rekao je Vučić.
Preporučujemo
GORA I OD KURTIJA: Ališa Kerns napravila listu "razloga" za kažnjavanje Srbije (FOTO)
15. 08. 2023. u 11:51
SRAMOTA! Lovi Srbe za navodni ratni zločin, a sad će postati njihov svedok
09. 08. 2023. u 14:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (143)