JEREMIĆEV POTPREDSEDNIK ŠIRI MRŽNJU: Siniša Kovačević izvređao Srbe; odgovorila mu Nevena Đurić
SINIŠA Kovačević, potpredsednik Narodne stranke Vuka Jeremića, izvređao je Srbe rekavši da su narod koji je sklon mržnji, krađi i laži.
Siniša Kovačević, Foto D. Dozet
- Deo ste naroda koji glasa za SNS, krade i prodaje bebe, narodu sklonom udvorištvu, podvali, mržnji, krađi, laži, podeli svake vrste, narodu koji, po pravilu, ubija svoje vođe. I narodu Karađorđa, Dositeja, Tesle, Pupina, Milunke Savić, Boška Buhe, Renata Grbića, Dučića, Petra Božovića. Birajte - napisao je Siniša Kovačević na svom profilu.
Nevena Đurić odgovorila je Jeremićevom Kovačeviću koji je napao Srbe.
- A šta si tačno ti - napisala je ona.
Podsetila je i na eksplicitnu fotografiju na kojoj je obnažena mlada devojka koju je Kovačević okačio na svoj tviter nalog pre nekoliko godina.
Preporučujemo
FELjTON – SRPSKI RAZDORI I ZBEGOVI KROZ VEKOVE: Prva masovna unijaćenja Srba
07. 06. 2022. u 18:00
FELjTON - GINULI ZA TUĐE INTERESE: Neoprostiv greh je bio što osporavaju papi vlast
05. 06. 2022. u 18:00
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (2)