"VUČIĆ NUDI PUTEVE, A ĐILAS MAJDAN": Orlić razotkrio licemerje opozicije (VIDEO)
VLADIMIR Orlić, poslanik SNS-a, gostujući u emisiji "Reč na reč", podsetio je Dragana Đilasa na prizivanje ukrajinskog scenarija i rekao da on i Marinika Tepić nude "Majdan u Srbiji".
Foto: Printscreen RTS
- Je li Vaš Borislav Stefanović 2014. u vreme Majdana pretio ukrajinskim scenariom "Ako ne ode SNS, mi ćemo ovde ukrajinski scenario da imamo". Jeste videli dokle je to dovelo? To svojoj zemlji želite?" - pitao je Orlić.
- Uradili smo "Turski tok", obezbedili nafte, namirnica, a pritom se nismo odrekli auto-puteva, novih investicija, dali mladima 100€... A Đilas i Tepić nam nude Majdan u Srbiji - ukrajinski scenario!"
Vladimir Orlić srušio je tezu Borisa Tadića o medijalnoj zaradi. Naime, Boris Tadić danima priča kako nije bitna današnja visoka prosečna plata već tzv. "medijalna":
- Medijalna plata je uvek 3/4 prosečne, tako da je u Vaše vreme bila 240€, a danas je 480€! Kako god da gledate - duplo je bolje danas!" - rekao je Orlić gostujući na RTS.
Orlić je takođe pokazao papir na kome se vidi koliko novca je Dragan Đilas uzeo dok je bio na vlasti.
- Bošku Obradoviću nije smetao lopovluk dok je sa Đilasom jurišao na Predsedništvo i Skupštinu! 619 miliona evra - od toga je 99% prihodovao dok je bio na vlasti - kaže Orlić.
Vladimir Orlić je pitao Boška Obradovića:
- Kajete li se što ste bili sa Đilasom do pre godinu dana? Rekli ste da je Ponoš za NATO, a Ana Stevanović, Đilasova internacionalna sekretarka, tražila je da EU uvede sankcije za Srbiju!"
Preporučujemo
SPEKTAKL POSLE MITINGA: Bakljada u Subotici posle Vučićevog govora (VIDEO)
29. 03. 2022. u 17:04
UZ GROMOGLASAN APLAUZ: Ovako su građani dočekali Vučića u Subotici (VIDEO)
29. 03. 2022. u 16:29
SRAMNO: Vladeta Janković poredi aktiviste SNS-a sa nacistima (VIDEO)
29. 03. 2022. u 13:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)