"DONIRAJ ČEP DA ŽIVOT BUDE LEP":Svilajnac sakupio preko 800 kilograma čepova za lečenje devetogodišnje Sofije
U OKVIRU akcije „Doniraj čep, da život bude lep“ Svilajnčani su u centru grada prikupili preko 800 kilograma čepova i zatvarača od čvrste plastike, koje su sa lokalnim ustanovama i institucijama prikupljali u proteklih godinu dana.
Foto: Z.Gligorijević
Među porodicama koje su sakupljale čepove je i porodica Sofije Nekić iz Radošina (9), za koju je i organizovana akcija prikupljanja čepova, kao i porodice dece za koje su ranijih godina bile organizovane akcije.
Prihod od ovogodišnje prodaje čepova, ali i sakupljen novac, namenjen je devetogodišnjoj Sofiji Nekić iz Radošina kojoj je potrebno 12.000 evra za lečenje retkog oboljenja - nedostatka sakralnog dela kičme, za specijalističke preglede, rehabilitacije u zemlji i inostranstvu, lekove, suplemente, medicinski potrošni materijal, za ortopedska pomagala, banjsko lečenje, kao i za putne troškove i smeštaj.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)