NAPADNUTE DEVOJČICE (11) NA ADI HUJI: Jedna od njih zadobila povrede, policija traga za napadačima
DVE devojčice (11) napadnute su večeras oko 19 časova na Adi Huji, dok su šetale.
Foto: Depositphotos
Nju i njenu drugaricu presrela su trojica, četvorica mlađih muškaraca koji su, prema prvim informacijama, hteli da ih opljačkaju. U gušanju i otimanju, devojčica je pala i tom prilikom je povređena.
Policija je brzo došla na lice mesta i u toku je identirfikacija napadača i potera za njima.
Devojica je prebačena u bolnicu gde treba da bude procenjen stepen njenih povreda.
(Kurir.rs)
Preporučujemo
KRAJ DRAME NA ZVEZDARI: Muškarac koji je pretio da će se ubiti u svom stanu je spašen
23. 01. 2021. u 20:10
DRAMA NA ZVEZDARI: Muškarac (54) se zaključao u stanu, preti da će se ubiti
23. 01. 2021. u 17:55
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (1)