HOLANĐANIN NIJE BLISTAO U BOSTADU: Čileanac je poslednji meč odigrao u Londonu
VAN de Zandshulp i Nikolas Đari će odmeriti snage u prvom kolu Kicbila.
FOTO: AP/Tanjug
Holanđanin je prošle nedelje igrao u Bastadu, stigao je do drugog kola, a poražen je od Uga Karabelija.
Vodio je veliku bitku sa Argentince, meč je trajao skoro tri sata, a konačan rezultat glasio je 2:1 (7:6,5:7,6:3).
Čileanca smo poslednji put gledali na Vimbldonu gde je stigao do 1/8 finala, ali eliminisan je od strane Kamerona Norija.
Pobednik ovog duela će se u narednom kolu sastati sa boljim iz okršaja Ečeveri/Mišolić.
NAŠ TIP: +22,5 (kvota 1,75)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to naziva Rusija, i dalje se s posebnom pažnjom prati širom sveta, pa i prateći sportski segmenti koji se tiču sankcija ruskim i beloruskim sportistima. Najnovije vesti na tu temu ne tiču se direktno sankcija, ali svakako njihovih posledica. One su, naime, dovele do nove situacije koja se Rusima baš i neće svideti.
04. 12. 2025. u 13:20
KAKAV POTEZ! Evo šta je Nemanja Radonjić uradio nakon što ga je Zvezda odstranila iz takmičarskog tima
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda prilično su burne.
03. 12. 2025. u 19:35
FUDBALSKI SVET OVO NE PAMTI! Vanja Milinković Savić oborio svetski rekord
Srpski golman je odveo Napoli u četvrtfinale Kupa Italije tako što je u penal seriji protiv Kaljarija najpre postigao gol u sedmoj seriji, a potom odbranio udarac Luvumba u 10. seriji.
04. 12. 2025. u 11:36
Komentari (0)