ULOGA FAVORITA PRIPADA AMERIKANCU: Francuz je iskoristio dobar žreb
OKŠAJ Mutea i Mikelsena ćemo imati u polufinalu Majorke.
Foto: Profimedia
Francuz se otorio žreb i on je to znao da iskoristi, ostvario je tri pobede u dosadašnjem delut turnira i zasluženo je u polufinalu.
Set je izgubio samo u prvom kolu od Pedra Martineza, kasnije je Altmajera i Tijena savladao sa maksimalnim rezultatom.
Amerikanac je odigrao jedan meč manje u Španiji, ali je bez problema eliminisao Brendona Holta i Roberta Bautistu Aguta.
Verujemo da će Mikelsen biti uspešniji.
NAŠ TIP: Mute - Mikelsen 2 (kvota 1,52)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
JUČE JE TIKET PROŠAO: Evo predloga iz ostalih sportova za petak
27. 06. 2025. u 09:22
KLADIONIČARSKI KOKTEL: Tiket sastavljen od različitih sportova
27. 06. 2025. u 07:00
LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa tri realne kvote
27. 06. 2025. u 08:03
RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to naziva Rusija, i dalje se s posebnom pažnjom prati širom sveta, pa i prateći sportski segmenti koji se tiču sankcija ruskim i beloruskim sportistima. Najnovije vesti na tu temu ne tiču se direktno sankcija, ali svakako njihovih posledica. One su, naime, dovele do nove situacije koja se Rusima baš i neće svideti.
04. 12. 2025. u 13:20
KAKAV POTEZ! Evo šta je Nemanja Radonjić uradio nakon što ga je Zvezda odstranila iz takmičarskog tima
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda prilično su burne.
03. 12. 2025. u 19:35
FUDBALSKI SVET OVO NE PAMTI! Vanja Milinković Savić oborio svetski rekord
Srpski golman je odveo Napoli u četvrtfinale Kupa Italije tako što je u penal seriji protiv Kaljarija najpre postigao gol u sedmoj seriji, a potom odbranio udarac Luvumba u 10. seriji.
04. 12. 2025. u 11:36
Komentari (0)