U BUENOS AJRESU JE STIGAO DO POLUFINALA: Srbin igra sve bolje!
ĐERE i Buse će se sastati u prvom kolu turnira u Santijagu.
FOTO: Tanjug/AP
Srpski teniser polako vraća formu, jasno je da je to moguće samo na šljaci i upravo zbog toga igra turnire na sporoj podlozi.
U Buenos Ajresu je prikaza odobar tenis, do galvnog žreba je stigao nakon kvalifikacija, da bi kasnije u glavnom žrebu ostvario tri pobede.
Dalje id polufinala, ipak, nije mogao. Naišao je na osamnaestogodišnjg Žoaa Fonseku koji mu je naneo poraz i kasnije osvojio turnir.
Đereova igra deluje sve bolje i na turniru u Čileu bi mogao da postigne dobar rezultat.
Verujemo da će danas slaviti.
NAŠ TIP: Buse - Đere 0:2 (kvota 1,63)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
Najnovije vesti iz tenisa tiču se Australijan opena.
15. 01. 2026. u 20:15
OLGA, TI SI ČUDO! Danilovićeva bila na rubu ponora, pa srušila legendarnu Venus Vilijams!
OLGA Danilović odmerila je snage sa sedmostrukom grend slem šampionkom Venus Vilijams. Amerikanka je za Australijan open dobila posebnu pozivnicu i još jednom oduševila publiku podsetivši na stare dane. (6:7 (7), 6:3, 6:4)
18. 01. 2026. u 12:15
KAKVA LUDNICA NA AUSTRALIJAN OPENU: Padanje u nesvest na terenu, a potom anonimus dobio apsolutnog favorita (FOTO/VIDEO)
MALO ko je očekivao ovakav epilog u meču 11. teniserke sveta i 112. plasirane igračice na VTA listi.
18. 01. 2026. u 10:13
Komentari (0)