LACI JE OPORAVLJEN: Srbin napada dvostrukog šampiona!

М.М.

08. 04. 2024. u 08:56

LASLO Đere i Stefanos Cicipas će odmeriti snage u prvom kolu Monte Karla.

ЛАЦИ ЈЕ ОПОРАВЉЕН: Србин напада двоструког шампиона!

FOTO: Tanjug/AP

Srpski teniser ne igra dobro ove sezone, ima određenih zdravstvenih problema još od Melburna i nije bio u mogućnosti da pruži svoj maksimum.

Laci je sada oporavljen i sreman je da zaigra na svojoj omiljenoj podlozi. Na šljaci je oduvek bio najmotivisaniji i verujemo da će tako biti i danas.

Njegov današnji protivnik je dvostruki šampion ovog turnira. Grk je prvu titulu podigao 2021. godine savladavši u finalu Andreja Rubljova, dok je već naredne godine odbranio trofej protiv Alehandra Davidoviča Fokine.

Stefanosu odgovaraju uslovi u Kneževini, jednoručni bekhend mu dalako manje stvara probleme i u stanju je da forhendom kontroliše poene.

Očekuje nas interesantan susret, a naša procena je da će granica gemova biti prebačena.

NAŠ TIP: +21,5 (kvota 1,80)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

„I JEDAN JE MNOGO“: Udruženje priređivača igara na sreću SPIS pokrenulo program edukacije mladih