LIDER BEŽI ŠAHTJORU: Dnjepar 13 utakmica bez poraza
IZABRANICI Aleksandra Kučera gostuju ekipi Krivbasa u meču 15. kola ukrajinske Premijer lige.
Profimedia
Tim Dnjepra igra fantastično ove sezone, neporažen je od početka prvenstva. Domaćin je ostvario 11 pobeda i dva remija uz gol-razliku 30:8. Izabranici Aleksandra Kučera su zasluženo lideri na tabeli sa 35 bodova, pet više od drugoplasiranog Šahtjora.
Ekipa Krivbasa je prekinula niz od dva vezana trijumfa u šampionatu, klub iz Krivog Roga je u prošlom kolu izgubio od Metalista 1925 rezultatom 2:0. Domaćin se nalazi na 14. mestu Premijer lige uz 12 sakupljenih bodova.
Današnji duel je prvi međusobni između dva tima. Dnjepar je svakako kvalitetniji tim od Krivbasa, a samo pobedom lider može da pobegne Šahtjoru na osam poena razlike i sačuva tron u nastavku prvenstva.
Preporučujemo
"ŽABE" NE GUBE U GALICIJI: Klub iz Valensije tvrd orah za domaćina
27. 11. 2022. u 12:44
SRBIJA MORA BOLjE! Afrikanci su uvek bili mina za našu reprezentaciju
28. 11. 2022. u 08:28 >> 08:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"POKER" PARTIZANA PROTIV LUKSEMBURŽANA: Crno-beli dominirali sa igračem više
FUDBALERI Partizana dočekali su Una Štrasen u kvalifikacijama za Ligu Konferencije. Domaćin je sa igračem više slavio 4:0 (2:0).
23. 07. 2026. u 22:51
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
EVROPO, ZAPAMTI OVO IME! Železničar pokazao da Srbija nije samo Zvezda i Partizan
Fudbalski klub Železničar iz Pančeva pokazao je Evropi da srpski fudbal ne čine samo Crvena zvezda i Partizan."Dizelka" je odigrala debitantski meč u kvalifikacijama za Ligu konferencija i odmah oduševila javnost.
23. 07. 2026. u 15:58
Komentari (0)