AUTOBUSKI PREVOZ U POMORAVSKOM TROGRAĐU: Danas bez saobraćaja, sutra nedeljni red vožnje

Зорана Рашић
Zorana Rašić

01. 01. 2025. u 16:57

KO je prvog januarskog dana želeo iz Paraćina da otputuje do susedne Ćuprije ili Jagodine, te obratno, mogao je to da učini samo taksijem ili sopstvenim prevozom.

АУТОБУСКИ ПРЕВОЗ У ПОМОРАВСКОМ ТРОГРАЂУ: Данас без саобраћаја, сутра недељни ред вожње

Foto: Z. Rašić

Zbog izmenjenog režima saobraćaja tokom novogodišnjih praznika, autobusi prevoznika „Eurolin“ danas nisu saobraćali na linijama u pomoravskom trograđu, kao ni ka Beogradu.

U četvrtak, 2. januara, na snazi će biti nedeljni red vožnje, a prema paraćinskim selima kretaće samo autobusi koji prevoze radnike.

Uobičajeni red vožnje biće vraćen u petak, 3. januara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki