SANIRAJU MOST PREMA MESIĆU: Saobraćaj ka vršačkom selu usporen u zoni radova
POČELA je sanacija mosta na putu ka vršačkom selu Mesić, zbog čega je u zoni radova usporen saobraćaj.
Foto: Grad Vršac
Postavljena je privremena signalizacija, a saobraćaj je preusmeren na izgrađenu devijaciju glavnog puta.
U sklopu radova biće izmeštena postojeća instalacija, koja se nalazi u zoni konstrukcije mosta, nakon čega će oštećena konstrukcija biti uklonjena i izgrađena nova.
Predviđeno je da radovi traju do polovine novembra.
Preporučujemo
UGAŠENA VATRA: Najveći požar koji je ikad zadesio Novi Pazar stavljen pod kontrolu
24. 01. 2026. u 11:32
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)