PRIVREMENO ISKLJUČENJE STRUJE: Evo koja sela koja će sutra i preksutra ostati bez električne energije

ZBOG seče rastinja ispod dalekovoda, u nekim selima despotovačke opštine doći će do privremenog isključenja električne energije.

ПРИВРЕМЕНО ИСКЉУЧЕЊЕ СТРУЈЕ: Ево која села која ће сутра и прексутра остати без електричне енергије

Foto: Z. G.

Sutra, 3. oktobra od 8 do 15:00 časova bez napajanja električnom energijom biće naselja Beljajka, Padalište i Ciglana.

U petak, 4. oktobra od 8 do 15 časova sa elektroenergetskog sistema biće isključeni ogranak Orašje i naselje Orašje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

SEDMORO SRBA UBIO TOMPSON ILI NJEGOV BRAT? Svedoci masakra u selu kod Knina otkrivaju strašne detalje zločina (FOTO)