NASTAVLJA SE FUDBALSKI TURNIR U PARAĆINU: Večeras i sutra osam utakmica

PRVOG radnog dana nakon novogodišnjeg praznovanja u Paraćinu se nastavlja 14. Prvenstvo mesnih zajednica u malom fudbalu.

НАСТАВЉА СЕ ФУДБАЛСКИ ТУРНИР У ПАРАЋИНУ: Вечерас и сутра осам утакмица

Foto: Privatna arhiva

Kako je sve zaljubljenike u ovaj sport obavestio organizator, Sportski centar „7. juli“, večeras se igraju četiri utakmice, a sastaju se Donje Vidovo - Sinji Vir, Izvor - 11. kongres 2, Drenovac - Vrapčane i 11. kongres 1 - Klačevica.

Već sutra uveče drugo kolo ovog prvenstva biće kompletirano. Ekipa Mesne zajednice Tekija igraće sa Šavcem od 18 sati, Trešnjevica sa Lešjem u 19, Striža sa Gornjim Vidovom u 20, dok poslednja utakmica počinje u 21 sat, a sastaće se Stubica - 4. juli.

Ovaj tradicionalni turnir svake godine privlači veliku pažnju učesnika i gledalaca, a učestvuju skoro sve mesne zajednice, od kojih neke i sa dve ekipe.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Konkurs je otvoren: ko zakasni – ostaje bez šanse za ROMA Company subvencije