JEZIVI PRIZORI IZ NOVOG SADA: Nevreme slomilo bilbord (FOTO/VIDEO)
VELIKO nevreme zahvatilo je oko 19.30 časova Novi Sad i spušta se južno ka Beogradu, a u manjem delu grada nema struje, dok snažan vetar obara sve pred sobom, ali zasad nema izveštaja o šteti jer je nevreme još u toku.
Printsrkin
Na društvenim mrežama korisnici postavljaju video snimke oluje koja ljulja drveće, saobraćajne znakove, prevrće sve što joj se nađe na putu.
Očekuje se da do 20.30 časova prođe najjači deo oluje u Novom Sadu, ali se nevreme spušta ka Beogradu, koje bi moglo, prema satelitskim slikama, da počne nešto posle 21.00.
Jak vetar slomio je i bilbord.
BONUS VIDEO: Posledice nevremena u Kruševcu
Preporučujemo
ZASTRAŠUJUĆ SNIMAK: Snažno nevreme protutnjalo Republikom Srpskom (VIDEO)
21. 07. 2023. u 19:49
VRIŠTANjE I LOMLjAVA STAKLA: Dramatičan snimak iz Beograda - nevreme je stiglo (VIDEO)
21. 07. 2023. u 18:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)