POMOĆ MINISTARSTVA PRIVREDE: Za pet opština Braničevskog okruga 149 miliona dinara

MINISTARSTVO privrede dodelilo je 149 miliona dinara za pet opština u Braničevskom okrugu, radi unapređenja njihove poslovne infrastrukture.

ПОМОЋ МИНИСТАРСТВА ПРИВРЕДЕ: За пет општина Браничевског округа 149 милиона динара

D. Novković

Radi se prvenstveno o obnovi puteva, kako bi se povećala dostupnost turističkim lokalitetima. Za obnovu saobraćajnica Kučevo je dobilo 54 miliona, a opština Žagubica 28 miliona, za obnovu Mlavske ulice u Krepoljinu.

Golupcu je odobreno 17,5 miliona za rekonstrukciju zatvorene pešačke ulice u turističkom jezgru, a Petrovcu na Mlavi 35 miliona, za obnovu ulica u Malom Laolu i Bistrici.

Opština Veliko Gradište dobila je 15 miliona za obnovu i sanaciju pešačke staze do turističkog kompleksa Beli Bagrem.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: Popović nas je naterao...