PONOVO DETONACIJE U VOJNOJ FABRICI SLOBODA: Uništavaju se neeksplodirana sredstva
SPECIJALIZOVANE deminerske jedinice Tehničko remontnog zavoda Kragujevac u petak će uništavati neeksplodirana ubojita sredstva u krugu vojne fabrike “Sloboda” u Čačku.
Foto V. Ilić
- Obaveštavamo sugrađane da, ukoliko čuju detonacije iz pravca „Slobode", znaju da je u toku kontrolisano uništavanje neeksplodiranih ubojitih sredstava, koje je planirano u periodu od 6 do 14 časova – saopštili su iz ove vojne fabrike.
Inače, čačanska Sloboda u junu mesecu dva puta je bila žarište eksplozije do kojih je došlo u magacinima municije. Tom prilikom pričinjena je velika meterijalna šteta i lakše je povrđeno troje ljudi.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ČETIRI POSADE VS NA TENKOVSKOM BIATLONU: Srbija suorganizator Međunarodnih vojnih igara
23. 08. 2021. u 21:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEMA VIŠE IZBORA U OVOJ ZEMLjI: Oglasio se predsednik i šokirao sve
PREDSEDNIK Nikaragve Danijel Ortega izjavio je da u toj centralnoameričkoj zemlji više neće biti održavani izbori, čime je dodatno zatvorio mogućnost da opozicija na izborima pokuša da preuzme vlast od administracije koju vodi zajedno sa suprugom Rozarijom Muriljo.
21. 07. 2026. u 14:01
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (0)