SERENA VILIJAMS: Dramila sam, nisam se povredila

Александар Илић
Aleksandar Ilić

14. 02. 2021. u 09:35

SERENA Vilijams je izborila plasman u četvrtfinale Australijan opena.

СЕРЕНА ВИЛИЈАМС: Драмила сам, нисам се повредила

FOTO: AP

Ona je u četvrtom kolu Arinu Sabalenku iz Belorusije u tri seta, 6:4, 2:6, 6:4 i sada je očekuje okršaj sa boljom iz meča Švjontek - Halep.

Sabalenka je snažnim udarcima pokušala da poremeti ritam igre Amerikanke, ali na kraju, nije imala dovoljno energije da završi posao.

Tokom meča, Serena je imala nezgodan pad, ali izjavila je da nije došlo do povrede.

"Nije došlo do povrede, ne osećam bol. Nisam iskrenula članak, tako da je to dobro. Da, mislim da sam previše dramila na terenu zbog toga", izjavila je Serena.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?