PORAZ SRBINA NA STARTU: Kecmanović izgubio u prvom kolu turnira u Antaliji
SRPSKI teniser Miomir Kecmanović nije danas uspeo da se plasira u drugo kolo turnira u Antaliji, pošto je izgubio od 75. igrača sveta Italijana Stefana Travalje posle tri seta, 6:1, 4:6, 0:6.
Foto AP
Kecmanović, 42. teniser sveta, izgubio je posle sat i 35 minuta. Srpski teniser je u prvom setu napravio dva brejka i posle manje od pola sata poveo je u meču.
Travalja je bolje počeo drugi set, poveo je sa 4:1, a Kecmanović je uspeo da vrati brejk i smanji na 4:3, a posle gema na svoj servis izjednačio je na 4:4. Italijan je posle toga osvojio gem na svoj servis, a u 10. gemu napravio je brejk i izjednačio u meču na 1:1 u setovima.
Travalja je nadigrao Kecmanovića u trećem setu, nije mu prepustio nijedan gem, a tri puta mu je oduzeo servis za plasman u drugo kolo.
On će u drugom kolu igrati protiv Finca Emila Rusuvuorija.
Preporučujemo
NE, NIJE POVREDA U PITANjU: Rodžer ne igra u Australiji jer mu supruga ne dozvoljava!
07. 01. 2021. u 12:04
ANA I BASTIJAN SPREMILI ČESNICU: Blistavi par proslavio Božić po srpskim običajima (FOTO)
07. 01. 2021. u 10:13 >> 10:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZLATO!! Srbija ima nove evropske šampione!!
Srpski reprezentativci Martin Mačković i Nikolaj Pimenov ostvarili su veliki uspeh na Evropskom prvenstvu u veslanju u Varezeu, pošto su osvojili zlatnu medalju u disciplini muški dubl skul (M2x).
01. 08. 2026. u 12:27 >> 12:27
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)