PORAZ SRBINA NA STARTU: Kecmanović izgubio u prvom kolu turnira u Antaliji

Beta

07. 01. 2021. u 15:33

SRPSKI teniser Miomir Kecmanović nije danas uspeo da se plasira u drugo kolo turnira u Antaliji, pošto je izgubio od 75. igrača sveta Italijana Stefana Travalje posle tri seta, 6:1, 4:6, 0:6.

ПОРАЗ СРБИНА НА СТАРТУ: Кецмановић изгубио у првом колу турнира у Анталији

Foto AP

Kecmanović, 42. teniser sveta, izgubio je posle sat i 35 minuta. Srpski teniser je u prvom setu napravio dva brejka i posle manje od pola sata poveo je u meču.

Travalja je bolje počeo drugi set, poveo je sa 4:1, a Kecmanović je uspeo da vrati brejk i smanji na 4:3, a posle gema na svoj servis izjednačio je na 4:4. Italijan je posle toga osvojio gem na svoj servis, a u 10. gemu napravio je brejk i izjednačio u meču na 1:1 u setovima.

Travalja je nadigrao Kecmanovića u trećem setu, nije mu prepustio nijedan gem, a tri puta mu je oduzeo servis za plasman u drugo kolo.

On će u drugom kolu igrati protiv Finca Emila Rusuvuorija.