AUSTRALIJA DRASTIČNO OSLABLJENA: Nik Kirjos ne igra Dejvis kup
FINALISTA Vimbldona Nik Kirjos neće nastupati za selekciju Australije u predstojećim duelima Dejvis kupa, saopštio je Teniski savez Australije.
FOTO: Tanjug/AP
Nema sumnje da će "kenguri" biti oslabljeni, posebno zbog forme u kojoj se nalazi i to ne samo u singlu, već i u dublu.
- Bilo bi sjajno imati Nika u timu, ali nažalost on nije dostupan za ove mečeve - izjavio je selektor Australije Lejton Hjuit.
Ova selekcija će u Hamburgu od 13. do 18. septembra igrati u C grupi sa Nemačkom, Francuskom i Belgijom, a na spisku se nalaze Aleks de Minor i Tanasi Kokinakis, kao i dubl igrači Metju Ebden i Maks Pursel.
Nik Kirjos nije igrao u Dejvis kupu od 2019. godine.
BONUS VIDEO: PORUKA ZA NOVAKA: Na kuli Beograd ispisuju se reči podrške
Preporučujemo
SRPSKI KLUBOVI U PROBLEMU: Da li gubimo direktan plasman u Ligu šampiona?
16. 08. 2022. u 11:12
SRBI SU ŠOU: Dušan Vlahović golovima pogurao Juventus, Kostić to slavio kao da je strelac, pa i on dobio ovacije (VIDEO)
15. 08. 2022. u 22:40 >> 22:40
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
NOVAK ĐOKOVIĆ STIGAO U SARAJEVO, DOŠAO DA NAVIJA ZA BOSNU! Neverovatna scena...
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i - fudbala. Novak Đoković se za to pobrinuo.
30. 03. 2026. u 19:18
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)