MINISTAR UDOVIČIĆ U AKCIJI ČEP ZA HENDIKEP: Da humanost ne bude samo reč, već delo svakog od nas
MINISTAR Vanja Udovičić je u ime svih zaposlenih Ministarstva omladine i sporta kroz učešće u humanitarnoj akciji udruženja „Čep za hendikep” pozvao sve naše građane da se priključe ovoj i svim humanitarnim akcijama.
FOTO: Ministarstvo omladine i sporta
- Cilj svih nas koji imamo privilegiju da budemo deo sistema sporta i omladine naše Srbije jeste da život osoba sa invaliditetom svakim danom učinimo lepšim i boljim, jer oni su naše kolege, naši motivi, naš ponos.
FOTO: Ministarstvo omladine i sporta
- Njihova uloga i značaj u sportu i omladini je nemerljiva i zato i ovim putem i na ovaj način pozivamo sve da se priključe humanitarnim akcijama poput akcije ”Čep za hendikep” - izjavio je ministar Udovičić.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZLATO!! Srbija ima nove evropske šampione!!
Srpski reprezentativci Martin Mačković i Nikolaj Pimenov ostvarili su veliki uspeh na Evropskom prvenstvu u veslanju u Varezeu, pošto su osvojili zlatnu medalju u disciplini muški dubl skul (M2x).
01. 08. 2026. u 12:27 >> 12:27
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)