HAOS U FRANCUSKOJ: Opljačkana srpska rukometašica, ostala bez vrednih stvari
SRPSKA rukometašica Katarina Krpež Šlezak opljačkana je u Mecu.
Foto: N.Paraušić
Reprezentativka Srbije je morala da razmišlja o lopovu ili više njih, pošto je ostala bez torbe i ličnog prtljaga posle utakmice Lige šampiona.
Iskorišćen je trenutka nepažnje Krpež Šlezak. Katarina je prijavila slučaj lokalnoj policiji u Mecu, a Rostov je tražio od EHF-a da srpska reprezentativka naredni meč igra s drugim brojem. Kompletna oprema bila joj je u ukradnoj torbi i nije bilo moguće u tako kratkom roku naći novu. Lopov još nije uhvaćen.
Ona se vraćala iz Meca u Rostov na Donu. Ruski tim je u Francuskoj igrao meč Lige šampiona.
Podsetimo, Mec je slavio u toj utakmici sa 26:25.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
NOVA POBEDA RUKOMETAŠA: Srbija pod snegom, a u Zrenjaninu plus 10!
13. 01. 2021. u 16:23 >> 18:26
ODUSTALI I AMERIKANCI: Švajcarci će zameniti rukometaše SAD na SP u Egiptu
13. 01. 2021. u 10:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
NIŠTA OD EVROPE! Evo gde će Dušan Vlahović nastaviti karijeru!
Rastanak srpskog reprezentativca sa Juventusom ne dovoodi se u pitanje.
07. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)