KOVAČ DEBITOVAO PORAZOM: Ćisterna nije uspela da iznenadi Peruđu
POVRATAK u italijansku odbojku Slobodan Kovač pamtiće po porazu.
FOTO: EPA
Selektor Srbije nije mogao za dan da preporodi igrače Top voleja Ćisterna, koji su u petom kolu Serije A u Peruđi izgubili od favorizovanog domaćina sa 3:0. Za Peruđu nije igrao Aleksandar Atanasijević, koji se još oporavlja od povrede kolena.
- Ovo nije bila utakmica koju smo morali da dobijemo, ali uvek kada izađem na teren želim da pobedim. Nama nedostaje jak igrač, pokušaćemo da popravimo mnogo stvari. Tek sam stigao, ali sve deluje prilično pozitivno i optimista sam. Nastojaću da nametnem moj mentalitet borca i uvek ćemo pružati maksimum - rekao je za klupski sajt Kovač.
Ostali rezultati petog kola: Milano - Ravena (Batak 2) 3:2, Padova - Monca 2:3, Pjaćenca - Lube 1:3, Vibo Valentija - Verona 3:2. Trentino i Modena sastaju se 5. novembra.
Tabela: Peruđa 15, Lube 14, Milano 11, Vibo Valnetija 8, Verona 7, Modena 6, Itas Trentino 6, Pjaćenca 6, Monca 5, Ravena 5, Padova 4, Top volej Ćisterna 0 bodova.
Preporučujemo
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)