VATERPOLISTI RADNIČKOG SPREMNI ZA NOVI BEOGRAD: Stop za Miloša Ćuka
JOŠ jedan veliki derbi u Superligi očekuje vaterpoliste Radničkog
Foto: N.Paraušić
Šumadinci večeras (19.45) na novobeogradskom bazenu izlaze na megdan Novom Beogradu 11. april, koji je ove godine doveo i olimpijskog pobednika Miloša Ćuka.
Kragujevčani su prošle subote u Šapcu potopili "čivijaše" sa 14:13.
"Novi Beograd se izuzetno pojačao ove sezone, doveo je nekoliko kvalitetnih igrača, olimpijskog šampiona Miloša Ćuka, reprezentativca Draška Gogova, iskusnog Marka Avramovića. U ekipi je pored mlađih igrača ostao i Dimitrije Rističević, reprezentativni golman. Biće jako teško, ali verujem u svoj tim. U ovoj utakmici mogla bi da presudi fizička sprema. Mislim da smo trenutno spremniji i uigraniji od njih i bez ikakvih skrivanja, idemo na pobedu", ističe kapiten Filip Janković.
Starteg Uroš Stevanović podvlači da nijedna ekipa trenutno nije na željenom nivou, tako da su moguće oscilacije:
"U Šapcu nisu bile odlučujuće taktičke zamisli, već su do izražaja došli individualni kvalitet pojedinaca i fizička sprema. To možemo da očekujemo i u ovom duelu, u kom, naravno, idemo na pobedu, kao i oni. Iluzorno je pričati o sastavu Novog Beograda, koji je uz Šabac, Zvezdu i nas četvrti pretendent na titulu i Kup. Doveli su praktično ceo novi tim, još nisu uigrani, ali imaju taj individualni kvalitet, dok o fizičkoj spremi nisam upoznat", rekao je Stevanović.
Preporučujemo
NIKOLA KULjAČA: Voda u bazenu je zagrejana, Partizan ima potencijal
02. 10. 2020. u 14:05
VASOVIĆ POJAČAO RADNIČKI: Kragujevčani jači za talentovanog centra!
30. 09. 2020. u 14:39
FERENCVAROŠ OSVOJIO KUP MAĐARSKE U VATERPOLU: Jakšić pobedio "srpski" Solnok
28. 09. 2020. u 14:05
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)