POTRESI U ZVEZDI: Nema više para, Igor Milanović napustio klub
LEGENDARNI veterpolista Igor Milanović nije više trener Crvene zvezde.
Foto: N.Paraušić
Proslavljeni as se sporazumno rastao sa beogradskim timom, a razlog su finansije koje muče crveno-bele.
- Prijateljski smo se razišli. Nije bilo nikakve drame. Nije bilo ni potrebe. U klubu su mi rekli da moraju da smanje budžet, da će sve biti drugačije od onoga što smo predviđali. Razumeo sam ih, nema tu šta mnogo da se doda - potvrdio je Milanović u razgovoru za Sportski žurnal.
Crveno-beli su ekspresno reagovala i imenovala naslednika Igoru Milanoviću. To će biti Aleksandar Filipović, nekadašnji saradnik Aleksandra Nikolića i Dejana Savića, koji će se oprobati u samostalnom vođenju tima.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SVET GLEDA U NEVERICI: Viktor Vembanjama uradio nešto što bi malo ko u NBA ligi
11. 07. 2026. u 12:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KONAČNO! TIJANA BOŠKOVIĆ! Legendarna odbojkašica po prvi put ove sezone oblači dres reprezentacije!
SELEKTOR Zoran Terzić uvrstio je Tijanu u sastav za večerašnji meč sa Nemačkom u okviru Lige nacije za odbojkašice koji će biti odigran u "Areni" od 20 časova.
11. 07. 2026. u 12:20
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (2)