Promene u Formuli 1: Nema pobedničkog podijuma ni svečane parade vozača
Ceremonija proglašenja pobednika u trkama Formule 1, biće ukinuta zbog situacije sa pandemijom korona virusa, saopštio je izvršni direktor F1 Ros Bron.
Foto: EPA
- Ceremonije proglašenja pobednika na podijumu se neće biti. Razmišljamo na koji način bi proslava mogla da se izvede, a jedna od mogućnosti je da vozači zaustave bolide na pisti po plasmanu i da izađu i stanu pored njih - rekao je Bron za zvanični sajt takmičenja.
Pored toga što neće biti proslave na pobedničkom podijumu, neće biti ni svečane parade vozača pre pročetka trke, jer će trke biti održane bez prisustva publike.
Bron je istakao da neće biti predaje pehara da ne bi došlo do kršenja socijalne distance.
Nova sezona u Formuli 1 zakazana je za 5. jul, kada je na programu trka za Veliku nagradu Austrije.
Preporučujemo
"NAPAŠĆE NAS I DOMINIRATI!" Veljko Paunović: Radimo na otklanjanju strahova
26. 03. 2026. u 20:34
JANIK SINER JE NEZAUSTAVLjIV: Italijan furiozno do polufinala Majamija!
26. 03. 2026. u 20:13
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
26. 03. 2026. u 06:59
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradio Rafael Nadal
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i jednog od najboljih koji se ikada bavio "belim sportom". Novak Đoković je na vrhu te liste, a njegov "prvi pratilac" i, uz Rodžera Federera, najveći rival, Rafael Nadal, danas je baš ponosan.
25. 03. 2026. u 20:06
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)