VELIKI PROBLEM ZA PARTIZAN: Crno-beli ostali bez kapitena zbog povrede prednjih ukrštenih ligamenata
Povreda kapitena Partizana, Nikole Zečevića, teže je prirode, pa će levi bek beogradskih crno-belih morati na dužu pauzu.
FOTO: Tanjug
Klub se oglasio povodom povrede Zečevića:
- Zečević je doživeo povredu desnog kolena dva minuta pre kraja revanšta polufinalne serije plej-ofa sa dinamom, a ispostavilo se da je u pitanju potpuna ruptura prednjih ukrštenih ligamenata.
Kapiten Partizana nije imao sreće, ponovo se suočava sa teškom povredom, ali ako neko poznaje njegovu mentalnu snagu, to je njegov tim.
Zeko, želimo ti brz oporavak! - stoji u objavi kluba.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)