"VIŠE NE LIČI NA SEBE": Tužne najnovije informacije o stanju Mihaela Šumahera
Čitava planeta je bila u neverici kada su brzinom munje prostrujale vesti o nesreći Mihaela Šumahera.
FOTO: AP
Proslavljeni vozač Formule 1 je tokom skijanja, pre deceniju, doživeo tešku nesreću i od tada se nalazi u vegetativnom stanju. Njegova supruga Korina najstrože čuva sve informacije o zdravstvenom stanju nekadašnjeg pilota Ferarija i ne želi da se išta sazna u javnosti.
Ceo svet je pogodila ova užasna nesreća, najviše porodicu, a među njima rođenog brata Ralfa Šumahera, takođe poznatog vozača Formule 1. Ralf se, naime, u potpunosti promenio, o čemu je govorio još jedan vozač Džoni Herbert, bivši kolega nemačkog asa iz dana kada je bio u Benetonu.
– Često smo se sretali, Ralf je morao da uradi mnoge stvari za porodicu i sa porodicom zbog Mihaela. Mnogo je drugačiji od one osobe iz F1 karijere. Promenio se jer ga je naterala situacija oko brata – rekao je Herbert.
Postoje navodi da nema nade oko Mihaela Šumahera, kako su izvestili francuski mediji.
– Nikad nema vesti. Ono što znamo je da ne čujemo ništa pozitivno. Užasna je pomisao da još uvek nije u stanju da bude blizu Mihaela kojeg se svi sećamo. To je veoma tužno – poručio je.
Podsetimo, sedmostruki prvak sveta u "najbržem cirkusu" na svetu doživeo je nesreću na Francuskim Alpima kada je na skijanju udario glavom o kamen i pretrpeo povrede mozga. Hitno je prevezen u lokalnu bolnicu i stavljen u komu na 250 dana, da bi potom bio pušten kući na lečenje.
Stacioniran je u Švajcarskoj, daleko od medija i celog sveta, malo ko je posetio ili video Mihaela. Čak su rođaci i prijatelji sprečeni da ga vide i čuju bilo šta o njemu.
Nešto kasnije se u javnosti pojavio dokumentarac o Mihaelu, ali sa šturim i doziranim informacijama o legendarnom vozaču.
Preporučujemo
BLOKBASTER U MADRIDU: Real nikad nije bio ranjiviji pred obračun sa šestostrukim prvakom Evrope koji bi to morao znati iskoristiti
PONOVO ćemo imati priliku da uživamo u obračunu dve evropska giganta kada u četvrtfinalu Lige šampiona koplja budu ukrstili Real Madrid i Bajern Minhen, a prvi susret ovog dvomeča, odnosno 29. ikada između ovih rivala, biće odigran večeras na "Santijago Bernabeu" od 21.00.
07. 04. 2026. u 07:00 >> 10:44
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 19:50
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)