MILUTIN STEFANOVIĆ: Nadam se da će nas sreća "posetiti" u Tokiju
Do početka Olimijskih igara ostaju nam još dva takmičenja na kojima će moći da izbrusimo formu. Nadam se da ćemo neke nedostatke uspeti da ispravimo za ovaj kratak period, ali se mnogo uzdam i u sportsku sreću koja bi mogla da nas "poseti" u Tokiju, rekao je srpski reprezentativac u streljaštvu Milutin Stefanović.
Foto: Tanjug
"Ko je mogao da kaže pre godinu dana da će svet stati na godinu dana. Na kraju smo uspeli da se prilagodimo na život a nadam se da ćemo se prilagoditi i na Olimpijske igre. Daću sve od sebe i biti najbolji kada bude najteže i obradovati Srbiju novim medaljama na Igrama", rekao je Stefanović Tanjugu.
Prvenstvo Evrope u Osijeku bilo je prvo takmičenje u svetu streljaštva posle 15 meseci pauze usled pandemije koronavirusa, a do početka Igara, strelci će imati dva takmičenja na kojima će moći da dođu do željene forme.
"Godinu dana bez takmičenja, izalaganja toj vrsti stresa, bez takmičarske kondicije gde nas je prvo zvanično takmičenje zadesilo pre deset dana. Do početka Igara imamo takmičenja gde ćemo moći da ispravimo neke nedostatke, ali se mnogo uzdam i u našu sportsku sreću koja bi mogla da nas poseti u Tokiju", kaže Stefanović.
Preporučujemo
ANĆELOTI MOŽE DA ODAHNE: Povreda je prošlost, Brazil sa važnim igračem protiv Hrvatske
29. 03. 2026. u 22:25
ŠPANCI NE ŽELE DA RIZIKUJU: Vezista zbog povrede napustio reprezentaciju
29. 03. 2026. u 21:13
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)