OVO JE BIO NJIHOV POSLEDNJI PLES: Sonja Vasić i Jelena Bruks okončale reprezentativu karijeru
SONjA Vasić i Jelena Bruks odigrale su poslednju utakmicu u reprezentativnom dresu, ova prva i karijeri.
FOTO: KSS
Toliko puta su nas ove sjajne košarkašice učinile srećnim, da smo im neizmerno zahvalni za sve što su uradile sa reprezentacijom Srbije.
Nažaost nisu uspeli od državnog tima da se oproste sa medaljom, pošto je Francuska koju su toliko puta pobeđivali slavila u meču za treće mesto na Olimpijskim igrama sa 91:76.
Ipak, neće zbog ovoga mnogo žaliti, pošto su nedavno u Valensiji osvojili zlato na Evropskom prvenstvu. Imaju i bronzu sa Igara u Riju. Takođe, uz to su osvojile broznu na Evrobasketu u Beogradu iz 2019.
Vasić je kao što smo rekli okončala karijeru, dok je Jelena Bruks produžila saradnju sa mađarskim Šopronom.
U reprezentaciji je sada ostala velika praznina i na mlađim devojaka je da nadomeste odlaske dve sjajne osobe i košarkašice.
Preporučujemo
SRBIJA OSTALA BEZ BRONZE: Francuska bolja od naših košarkašica u meču za treće mesto na OI
07. 08. 2021. u 08:20 >> 10:46
NOVA BOMBA ŽELjKA OBRADOVIĆA: Partizan doveo Alena Smailagića!
06. 08. 2021. u 15:17 >> 15:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (1)