SOLUN SLAVI ŽIVKOVIĆA: Sprski fudbaler majstorijom odveo PAOK u finale Kupa Grčke (VIDEO)

29. 04. 2021. u 22:37

ANDRIJA Živković je pravo blago PAOK-a. Bivši fudbaler Partizana najzaslužniji je što se klub iz Soluna plasirao u finale Kupa Grčke.

СОЛУН СЛАВИ ЖИВКОВИЋА: Спрски фудбалер мајсторијом одвео ПАОК у финале Купа Грчке (ВИДЕО)

PAOK je savladao AEK sa 2:1, a odlučujući pogodak bio je delo reprezentativca Srbije i to u šestom minutu nadokande vremena.

Utakmicu je rešio Živković lob udarcem sa 30-ak metara udaljenosti. Primetio je da je golman AEK-a Cintotas napustio gol i na efektan način zatresao mrežu rivala.

Atinjani su prvi poveli u 70. minutu preko Galanopulosa, do izjednačenja PAOK je stigao preko Krmenčika u 85. minutu.

Ekipa iz Soluna će se za trofej boriti sa Olimpijakosom.