UJELA GA BELA MAMBA: Ovaj srednjoškolac dugo će pamtiti lekciju koju je dobio od NBA šampiona (VIDEO)
LjUBITELjI američke košarke, naročito navijači Bostona sigurno se dobro sećaju Brajana Skalebrinija, člana šampionske ekipe Seltiksa iz 2008. godine.
FOTO: Basketballforever
Jedan američki srednjoškolac, koji pokušava da nađe svoje mesto pod košarkaškim suncem, voleo bi da je i on znao s kim se kladi u patike da će ga pobediti u basketu jedan-na-jedan.
Naučio je na teži način razliku između (bivšeg) profesionalca i profesionalca u pokušaju. Čak i ako je bivši profesionalac bivši već skoro deceniju.
Gde si pošo, sinak! Pa, ne dobija se nadimak "Bela mamba" tek tako. Srednjoškolac je počišćen sa 11:0.
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)