BORAC PORAŽEN U HRVATSKOJ: Važna pobeda Zadra u borbi za opstanak u ABA ligi

24. 03. 2021. u 21:51

KOŠARKAŠI Borca doživeli su novi poraz u ABA ligi. Ovoga puta Čačani su izgubili od Zadra sa 75:73 u odloženoj utakmici 11. kola regionalnog takmičenja.

БОРАЦ ПОРАЖЕН У ХРВАТСКОЈ: Важна победа Задра у борби за опстанак у АБА лиги

Prve tri četvrtine bile su presudne kada ja u pitanju ova utakmica. Izabranici Marka Marinovića su dobili poslednji period sa 20:31, ali to je bilo dovoljno samo za minimalan poraz.

Druga četvrtina bila je veoma neefikasna. Postignuto je samo 14 poena, a domaćin je taj kvartal dobio sa 8:6.

Borac je ovim porazom dodatno sebi zakomplikovao situaciju kada je u pitanju borba za opstanak na Jadranu.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Činanu Onuaku sa 18 poena, pratio ga je Dominik Mavra sa 16. Na drugoj strani najbolji je bio Nikola Kočović sa 16 poena, dok je jedan manje postigao Brajs Džons.

Učinak Zadra posle ove pobede je 7-14, a Čačana 5-16.