PREMINUO JE MILENKO KAŠANIN: Zvezda ostala bez velikog prijatelja i člana uprave
DUGOGODIŠNjI član Skupštine kluba sa Malog Kalemegdana Milenko Kašanin preminuo je posle kraće i teške bolesti.
foto: kk crvena zvzeda
- KK Crvena zvezda sa žaljenjem je primio vest da je u ponedeljak u 73. godini života preminuo Milenko Kašanin, dugogodišnji član Skupštine KK Crvena zvezda i veliki prijatelj našeg kluba. Milenko Kašanin, koji je preminuo nakon kraće i teške bolesti, rođen je 21.03.1948. godine.
Nekadašnji gradski sekretar za kulturu grada Beograda, aktivno je učestvovao u radu kluba dugi niz godina kao član predsedništva i Skupštine KK Crvena zvezda. Nije propuštao utakmice crveno-belih, ne samo na domaćem terenu i bio je jedan od najvećih navijača i prijatelja našeg kluba, koji je se radovao svakom uspehu crveno-belih.
Neka mu je večna slava i hvala! - navodi se na sajtu kluba.
Preporučujemo
PREMINUO LEGENDARNI JUGOSLOVENSKI RUKOMETAŠ: Zlatko Saračević proslavio pobedu svog tima pa umro
21. 02. 2021. u 22:01 >> 22:12
POSLEDNjI KRANjČAREVI DANI: Smrt prijatelja ga je dotukla, tada je sve krenulo nizbrdo
01. 03. 2021. u 11:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti
Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.
02. 06. 2026. u 20:42
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)