SVE JE IZGUBIO U JEDNOJ SEKUNDI! Luka Dončić ostaje bez MVP titule na najbrutalniji način, a Lejkersi...
Dok je Oklahoma deklasirala Los Anđeles Lejkerse sa 139:96, sve oči su bile uprte u Luku Dončića, koji je sredinom treće četvrtine doživeo povredu zbog koje je morao da napusti teren.
Foto: Printskrin
Slovenački as se srušio na parket bez ikakvog kontakta, što je odmah izazvalo strah od ozbiljnijeg oštećenja tkiva.
U pitanju je povreda leve zadnje lože, problem koji ga prati tokom cele sezone.
Prve procene ukazuju na to da bi pauza mogla trajati od dve do šest sedmica, u zavisnosti od stepena istegnuća.
Posebno zabrinjava činjenica da je Dončić bio vidno utučen i da je na samom terenu pokušavao da sakrije suze.
Dodatni udarac predstavlja i to što je Luka ostao na 64 odigrane utakmice. Kako je za individualna priznanja i mesto u idealnim petorkama neophodno bar 65 nastupa, najbolji strelac lige (33,8 poena po meču) bi zbog ove povrede mogao ostati bez zvanične potvrde svoje istorijske sezone.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZLATO!! Srbija ima nove evropske šampione!!
Srpski reprezentativci Martin Mačković i Nikolaj Pimenov ostvarili su veliki uspeh na Evropskom prvenstvu u veslanju u Varezeu, pošto su osvojili zlatnu medalju u disciplini muški dubl skul (M2x).
01. 08. 2026. u 12:27 >> 12:27
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)