OTKRIVENO! Evo zašto je Nikola Jokić udario saigrača iz reprezentacije (VIDEO)
Košarkaška reprezentacija Srbije neslavno je završila učešće na nedavnom Eurobasketu. Jedan detalj pred poslednji meč još se prepričava, a sada je o njemu govorio i akter - Nikola Jović.
FOTO: ATA images
Finska je šokirala četu Svetislava Pešića, a jedan potez pred sam susret mnoge je ostavio u rebusu. Na zagrevanju je Nikola Jokić prilično jako udario Nikolu Jovića u uživom uključenju nacionalne televizije, kamere su uspele da snime taj detalj.
Sada je mlađi Nikola u razgovoru sa američkim novinarima otkrio šta se tačno desilo.
- Izgledalo je kao da ste se ti i Džoker zakačili, Da li možeš da objasniš šta se desilo, počeli su priču novinari.
- U redu. Malo je čudna priča. Pre naše utakmice neko je dojavio da je bomba u dvorani. Ispraznili su celu arenu i, hvala bogu, ništa nisu našli. Bila je lažna dojava. Uvek kada se zagrevamo odemo do centra, napravimo krug kada se rukujemo, a onda pozdravimo navijače. Pokažemo im poštovanje. Ali, u tom trenutku nije bilo navijača. Nijedna osoba. Ali, ja sam uradio ono što inače radimo, šalio sam se. On me tada toliko jako udario: “Nemoj da se zajebavašaš, moramo da pobedimo. Nažalost, nismo pobedili. Ali, ne zbog toga, rekao je košarkaš Majamija.
Bonus video: Šampioni u fokusu: Hadži Purići i 300 medalja šampiona znanja
Preporučujemo
TRIPL-DABL MAŠINA: Jokićevoj dominaciji nema kraja, Nagetsi izgledaju sjajno pred početak plej-ofa!
NA krilima sjajnog Srbina Nagetsi su ostvarili devet vezanih trijumfa, a verovatno će i deseti jer večeras u "Bol arenu" dolazi slabašni Memfis.
08. 04. 2026. u 14:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAŠI OTKRIVENO TEŠKO OBOLjENjE Doktor ostao u čudu: "Ovo nisam video u zadnjih 20 godina"
"OD srednje škole muku mučim s tim..."
10. 04. 2026. u 09:52
Komentari (0)