GROBARI MU NEĆE OPROSTITI "IZDAJU": Dante Egzum se vraća u Evropu?
Dante Egzum je brzo kupio navijače Partizana. Atraktivnim potezima i požrtvovanošću postao je jedan od miljenika crno-belog dela beogradske publike. Australijanac bi mogao ponovo da se vrati u Evropu, ali ne u Srbiju ovog puta.
FOTO: M. Vukadinović
Nakon sezone u crno-belom dresu, izborio je odlazak u NBA ligu gde je dve sezone nosio dres Maveriksa.
U prethodnoj sezoni igrao je 18.6 minuta po meču, imao je 8.7 poena, a za tri poena je šutirao sjajnih 43.4%.
Ipak, mogao bi da se vrati u Evroligu.
Na listi prioriteta Panatinaikosa nalazi se upravo Egzum i to ispred Elajdže Brajanta, naveli su u podkastu "Backdoor".
Njegov ostanak u Dalasu je sve manje verovatan, pa povratak u Evropu definitivno dolazi u obzir za reprezentativca Australije.
Ova sezona je bila za njega ispresecana povredama, pa je to razlog zašto će Dalas najverovatnije odlučiti da ne produži saradnju.
Egzum ima za cilj ostanak u NBA ligi, ali Panatinaikos će pokušati sve da ga vrati u Evropu gde je sa Partizanom imao velikih uspeha.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
BOSNA U ŠOKU: Evo šta je Srbin naterao čuvenog Bosanca da uradi za Vaskrs (VIDEO)
14. 04. 2026. u 12:28
RUTINSKO ODRAĐIVANjE POSLA: PSŽ dolazi na "Enfild" sa dva gola prednosti i Enrike neće dozvoliti da ih ispusti
PARIŽANI su dominirali pred svojim navijačima protiv Liverpula, slavili su rezultatom 2:0 i sa ogromnim samopouzdanjem dočekuju večerašnji revanš koji je na programu od 21.00.
14. 04. 2026. u 09:30
BOSNA U ŠOKU: Evo šta je Srbin naterao čuvenog Bosanca da uradi za Vaskrs (VIDEO)
Najnovije vesti iz Bosne i Hercegovine tiču se i Srbije.
14. 04. 2026. u 12:28
TRAGAČ IZ "POTERE" SE SRUŠIO NA POD USRED EMISIJE: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)