DVOJAC OTPUTOVAO U ATINU: Crvena zvezda jača za dva igrača protiv Panatinaikosa
CRVENA zvezda će poslednju utakmicu u osnovnom delu Evrolige odigrati protiv Panatinaikosa u Atini. Crveno-beli su put glavnog grada Grčke otišli jači za dva igrača.
FOTO: M. Vukadinović
Kako saznaje "Meridian sport" trener Janis Sferopulos konačno će imati još opcija u reketu, pošto su se u tim vratili Majk Daum i Luka Mitrović.
Amerikanac će u ekipi biti prvi put još od 29. decembra i utakmice sa Krkom u ABA ligi. Oporavio se od povrede i spreman je da pomogne saigračima u finišu sezone.
Mitrović nije igrao od 15. februara i finala Kupa Radivoja Koraća. Njegov povratak će značiti šampionu Srbije, posebno što nema Džoela Bolomboja.
U Beogradu su ostali ostali kapiten Branko Lazić, Miloš Teodosić, mladi Andrej Kostić i pomenuti Džoel Bolomboj.
Podsetimo, utakmica Panatinaikos - Crvena zvezda igra se u petak od 20.15 u "OAKA areni".
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
SRBE PROGLASILI RASISTIMA?! Evo za šta tačno je UEFA žestoko kaznila Crvenu zvezdu
10. 04. 2025. u 12:20
SADA JE SVE JASNO! Nikola Jokić odmah pisao Majku Melounu, Srbin više nije mogao da ćuti
10. 04. 2025. u 09:31
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Dobio šokantne vesti
Najnovije vesti iz tenisa pogodile su mnoge, a među njima je i Novak Đoković.
02. 03. 2026. u 17:01
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)