"PROBLEM JE NEŠTO DRUGO..." Zabrinjavajuće reči Nikole Kalinića posle poraza Zvezde od Makabija
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od ekipe Makabija u gostima s rezultatom 85:73 u 23. kolu Evrolige, a nakon meča uzroke loše igre izneo je košarkaš crveno-belih Nikola Kalinić.
FOTO: M. Vukadinović
Kalinić je podvukao da se ekipa dobro spremila i da je znala šta je čeka protiv Makabija, ali da nije problem bio nedostatak energije, već neke druge stvari.
- Ne slažem se da smo bili bez energije. Samo smo igrali pogrešno. Ne slažem se da je bilo bez energije, nije svaki poraz zbog toga. Nekada postoje neke druge stvari. Mogli smo bolje, čvršće, sa više energije, ali nije energija bila problem. Naš fokus i možda te neke druge stvari - zaključio je Kalinić.
Crvena zvezda je trenutno osma na tabeli sa 13 pobeda i deset poraza u Evroligi.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
AMERI U NEVERICI: Evo šta je Nikola Jokić rekao posle trojke za TV špice (VIDEO)
24. 01. 2025. u 07:18
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)