"OBAVESTIO SAM SVE, ŽELIM U PARTIZAN": Žofri Lovernj gleda ka Humskoj
ŽOFRI Lovernj jedan je od miljenika navijača Partizana, svoju ljubav ka crno-belima nikada nije ni krio, a klub mu se svojevremeno odužio tako što ga je postavio za prvog stranca kapitena kluba. Nakon 10 godina njegova privrženost "parnom valjku" ne jenjava.
FOTO: N. Paraušić
Lovernj je u emisiji "Time out sa Kristinom", govorio o svojoj želji da se vrati u Humsku. Za sada je to nerealno, ali na kraju sezone ističe mu ugovor sa Asvelom, te teoretski ništa ne stoji na putu njegovom povratku u Beograd.
- Uvek sam govorio da želim da se vratim jednog danau partizanu i daljem imam isti oseća. Već sam ovebastio sve u klubu o tome, ali do sada nisu pokazali interesovanje. Sledećeg leta sam slobodan igrač, tako da... ko zna, rekao je Lovernj.
Partizan je 2013. lansirao Žofrija Lovernja i Lea Vestermana, a u NBA ligi nastupao je i sa Nikolom Jokićem u Denveru, u San Antoniju kod Grega Popoviča, u Fenerbahčeu je već radio sa Željkom Obradovićem...
Gotovo da ne prođe godina da stameni Francuz ne govori o periodu u Srbiji gde je stasavao sa Bogdanom Bogdanovićem, Draganom Milosavljevićem, Davisom Bertansom, Leom Vestermanom i to sve pod dirigentskom palicom Duška Vujoševića.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
ŠOK! Uhapšen Zurab Datunašvili, heroj Srbije sa Olimpijskih igara u Tokiju
05. 12. 2024. u 11:53
REPREZENTATIVAC STIŽE U PARTIZAN! Predrag Mijatović "kaparisao" prvo pojačanje
05. 12. 2024. u 11:02
FRANCUZ OTKRIO PREVARU VEKA! Evo kako ATP manipuliše sa teniserima i celim svetom
05. 12. 2024. u 09:18
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - tiču se jedne bake.
15. 12. 2025. u 16:19
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)