ŠOK ZA GRKE: Bivši košarkaš Partizana propušta kvalifikacije za Olimpijske igre
Grci su domaćini kvalifikacija za Olimpijske igre, a selektor Vasilis Spanulis, neće moći da računa na jednog od standarnih prvotimaca Janisa Papapetru, pošto će zbog povrede morati da propusti turnir.
FOTO: EPA
Njega će u nacionalnom timu zameniti Efterios Mancukas, koji takođe igra za zelene iz Atine.
Grci su u grupi sa Egiptom i Dominikanskom Republikom, a u drugoj grupi su Slovenija, Novi Zeland i Hrvatska. Jedino pobednik putuje na OI u Pariz.
Kvalifikacije su na programu od 2. do 7. jula.
BONUS VIDEO: VELIKI PEH: Ovako se Nikola Topić povredio na večitom derbiju Zvezda - Partizan
Preporučujemo
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)