BORAC PROPISNO NAMUČEN: Čačani slavili u prvoj utakmici plej-ofa Superlige, bivši košarkaš Partizana brojao skoro do pedeset
Košarkaši Spartaka namučili su Borac iz Čačka, te su izgubili na gostujućem terenu 95:92 u okviru prve utakmice plej-ofa Superlige Srbije.
Foto: N.Paraušić
Čarapić je postigao u Borcu najviše poena, čak 22, a pored toga je uhvatio pet skokova i tri asistencije. Manojlović je ubacio 17 poena, a Uskoković, Talić i Tasić su ubacili po 12 poena
Najbolju partiju na ovom meču imao je bivši košarkaš Crvene zvezde i Partizana Aleksandar Cvetković koji je postigao 41 poen uz pet asistencija, za konačni indeks korisnosti 44. Kutlešić je ubacio 19 poena, a Marelja 16.
BONUS VIDEO: Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)