ALIMPIJEVIĆ I BURSA I DALJE ODUŠEVLJAVAJU: Postigao osam poena iz jednog napada! (VIDEO)

15. 05. 2022. u 22:21

KOŠARKA je igra u kojoj i nemoguće često imamo priliku da vidimo, ali turski šampionat doneo nam je napad koji do sada sigurno niste imali prilike da ispratite. Bek Burse Endru Endrjuz u jednom napadu postigao je neverovatnih osam poena.

АЛИМПИЈЕВИЋ И БУРСА И ДАЉЕ ОДУШЕВЉАВАЈУ: Постигао осам поена из једног напада! (ВИДЕО)

U duelu Superlige Turske, koji su igrali Fenerbahče i Bursa videli smo posed u kome je bek tima koji sa klupe predvodi srpski trener Dušan Alimpijević postigao osam poena.

Jan Veseli je dobio dve tehničke greške i ranije je završio meč. Igrač gostiju pogodio je pet slobodnih bacanja, a potom je bio precizan i pri pokušaju šuta za tri poena.

Od 37:34 za Fener, na oko četiri minuta pre kraja poluvremena, Endrjuz je doveo Bursu u vođstvo od 42:37! Pogledajte i sami:

Podsetimo, tim koji sa klupe predvodi Srbin igrao je u finalu Evrokupa gde ih je savladao Virtus.

BONUS VIDEO: Novak Đoković došao na utakmicu košarkaša Zvezde