JOKIĆ ODMARA ZBOG KORONE: Odložen meč Denver - Bruklin
NIKOLA Jokić i njegovi Denver Nagetsi neće izaći na teren u noći između nedelje i ponedeljka.
Tanjug/AP
Ekipa iz Kolorada je trebalo da odmeri snage sa Bruklinom, ali do te utakmice sada neće doći zbog problema sa koronom u redovima Netsa.
Čak šestorica košarkaša ovog tima su zaraženi kovidom-19. Među nima i prve zvezde Kevin Durent i Džejms Harden.
NBA liga je odlučila da je najbolje da se odloži njihova utakmica protiv Denvera, preneo je novinar "Atletika" Šams Čaranija. Tako nećemo gledati na parketu srpskog centra Nikolu Jokića, čiji je tim takođe imao problema sa virsom korona, ali više ima problema sa povredama.
Nagetsi su trenutno na učinku 15-14 i zauzimaju sedmo mesto na Zapadu, dok je Bruklin prvi na Istoku sa učinkom 21-9.
To neće biti jedina utakmica koja će biti odložena. Najverovatnije nećemo gledati ni meč Filadelfija - Nju Orleans.
BONUS VIDEO: Novak Đoković došao na utakmicu košarkaša Zvezde
Preporučujemo
POKUŠALI DA LINČUJU DUŠANA TADIĆA: Pogledajte kako je vozač autobusa spasao fudbalere Ajaksa (VIDEO)
19. 12. 2021. u 17:12 >> 10:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)